AIARDINI

Společnost Aiardini především zaručuje vysoce kvalitní lustry v Itálii a naše rodinné zkušenosti s dekoračním osvětlením, které jsou zcela ve službách našich zákazníků.
Dvě různé, originální sbírky moderních lustrů a klasických lustrů, které uspokojí všechny stylistické potřeby.
Aiardini je váš ideální partner pro osvětlení hotelů a design křišťálových lustrů bez omezení velikosti.

Dvě grafická studia, ve kterých vyvíjíme katalogy, výstavní koncepce a komunikaci v oblasti nábytku. Síla těchto studií je skutečná znalost zastoupeného produktu, jakož i znalost komunikace a informací; také pracujeme v zahraničí na vyspělých trzích v obchodování jako USA a Tchaj-wan. Dvě 3D umělecká renderovací studia, specializovaná na výstavbu fotografických nábytků pro nábytek; jsme přeměnili své fotografy na odborné znalosti trojrozměrných programů a přenesli zkušenosti z vytváření emočních návrhů.

V roce 1990 Adriani a Rossi začal navrhovat a vyrábět předměty, nejprve za prodej v nábytkářském průmyslu, a pak přetransformuje do distribuční společnosti v Itálii, tak v zahraničí. Jako jediná firma na světě, která vyrábí „Total Look“, nebo jakýkoliv materiál, sklo, keramiku, dřevo, koberce, lampy, obrazy, metal ve stejném stylu, vše striktně „Made in Italy nebo v Evropě“, pod přímou Adriani kontrolou Rossi. Naše zkušenosti v scénografii fotografického studia, plánování a každodenní reality vytvořily značku a skutečnou spokojenost snů našich zákazníků. Konečně jsou naše objekty přítomny ve skladu a zaručují kvalitní služby. Naše výrobky jsou nadčasové.