O nás

Bohatý výběr z kvalitního sortimentu, rada designera i následná konzultace a rychlé dodání - kompletně se postaráme o potřeby a přání každého zákazníka.

Název rodinného podniku vzniká spojením prvních slabik jmen dvou dcer majitele Pavla Vaneeva, DI pro Dianu a VA pro dcerku Vanessu, z čehož vzniká DIVA home. V počátku jsme nepřemýšleli v krátkém časovém horizontu, naopak s naší společností počítáme jako s investicí do budoucnosti. Našim přáním je vybudovat úspěšnou rodinnou firmu, kterou budeme jednou moct s pýchou předat svým dětem. Firma je na trhu krátce, ale jako každého dítěte, i naším cílem je růst a zdokonalovat se.

K myšlence otevřít si vlastní showroom nás přivedla zkušenost se zařizování vlastního bydlení. Přesněji bydlení svých blízkých, ktěří mají s Italským trhem dlouholetou zkušenost. Tenkrát jsme se vydali do Itálie na celosvětově známý veletrh ,,Salone del Mobile’’, kde jsme objevili mnoho zajímavých a ojedinělých značek se styly a výrobky, které v Čechách nebyly dosud k dostání. Nejvíce nás oslovila kvalita a výjimečnost ve srovnání s českým trhem. I dnes pravidelně navštěvujeme podobné události, abychom měli přehled o nejnovějších trendech.

Když se řekne DIVA HOME... Italský nábytek, který oplývá luxusem a jedinečností. Při vlastním hledání luxusního nábytku a doplňků v České republice jsme zjistili, že ta pravá Itálie zde chybí. Návštěva Itálie byla tou pravou inspirací. Schůzky s výrobci a zástupci jednotlivých firem nás nabily tak velkou energií a chutí, že vznikla naše pobočka. Místo, kde jsou italské značky dostupné. Místo, kde naleznete kousek Itálie, která dýchá kvalitou, kreativitou, exkluzivitou a zajímavou cenou.

Co návštěvou DIVA HOME získáte:

 - unikátní designový nábytek
 - venkovní nábytek
 - výjimečné doplňky, koberce, tapety i bytové vůně
 - inspiraci pro Váš obývající pokoj, ložnici, pracovnu nebo jídelnu
 - zajímavé bytové i venkovní osvětlení - kompletní servis, rychlé dodání a pomoc našich odborníků
 - více než 60 italských, světově uznávaných značek v klasickém i moderním stylu

Pokud hledáte něco více, než italský nábytek, navštivte DIVA HOME a my Vám s čímkoliv poradíme.