Služby

Návrh interiéru

V případě externí subdodávky vám naše společnost zajistí veškeré návrhy interiérů (spolupracujeme s několika architekty). Pokud máte vlastní návrh, nebo již spolupracujete s jiným projektantem (např. při rekonstrukci nebo výstavbě budovy) není pro nás problém zajistit spolupráci. Na základě zkušensostí vždy doporučujeme se před zahájením stavebních prací a při projekčních pracích dohodnout na návrhu vestavěného nábytku a zajistit tak návaznosti sítí a stavební přípravy pro nábytek.
 

Zaměření

Přesné rozměry jsou důležité pro úspěšnou realizaci projektu. Proto doporučujeme před jakýmkoliv nákupem nábytku, nebo plánováním interiérů řádně zaměřit prostor a to včetně detailů, jako je například rozmístění zásuvek el.energie. Po dohodě k Vám na přijedeme a vše detailně zaměříme za Vás.
 

Doprava a vynáška

Vetšinu nábytku dodáváme v demontovaném stavu a zabalenou do jedné, nebo více balíků. Díky tomu si můžete některý nábytek odvézt i v osobním automobilu. Pokud není možné zajistit si vlastní odvoz, jsme schopni zařídit dopravu a vynášku dle Vašeho přání a časových možností. Cena za tuto službu závisí na množství nábytku, lokace a případně počtu pater k vynesení. Pro jakékoliv dotazy na možnosti této služby nás neváhejte kontaktovat. 
 

Montáž nábytku

Pokud je nábytek dodán v demontovaném stavu, je vždy potřeba provést finální montáž na místě u zákazníka. Pokud jste manuálně zdatní, můžete montáž provést sami. V opačném případě si můžete tuto službu objednat u nás. U vestavěného nábytku a některých prvků interiérů a nábytků na míru tuto montáž zajišťujeme v každém případě. Na ceně a možnostech zajištění montáže se můžete domluvit při objednání, případně do dodání nábytku.