IMPERIAL-LINE

Produkty Imperial Line jsou koncipovány a vytvořeny podle nadčasových univerzálních hodnot. Respektují tyto hodnoty, aby uspokojili potřeby každého zákazníka, každý den a kdekoli.
Dřevo je největší láska
Živé, teplé, drahé, přirozené. Stejně rozmanité jako jeho použití v průběhu staletí. Silné a elegantní. Dřevo pro nás především znamená harmonii a tuto harmonii chceme přenést i do výrobků. Jak? Tím, že společnost pokračuje ve studiu dřeva, i když ho do morku kostí zná, a bude s ním zacházet správně, jako by to byl přítel. Tak moc milujeme dřevo.
Materiály nám ukazují cestu
Používáme mnohem více materiálů než dřevo. K vytvoření struktury, detailů a povrchových úprav, vybírají ty nejlepší materiály a předávají je svým řemeslníkům. Jejich řemeslo – výsledek mnoholetých zkušeností, studia a práce – zajišťuje, že je každý výrobní proces pečlivě veden k dokonalosti, respektuje a vyzdvihuje všechny kvality každé suroviny.
Funkčnost je jejich projektem
Design musí být funkční a uspokojovat potřeby lidí. Krása, pohodlí a síla jsou společné rysy všech produktů, ale každý z nich je koncipován a vytvořen tak, aby splnil účel nebo požadavek, bez ohledu na to, jak konkrétní je.  Kreativita výrobku je šitá na míru.