MILANO BEDDING

Milano Bedding® je značka založená v roce 1996 na základě zkušeností firmy Kover, která byla třicet let předním výrobcem pohovkových postelí, postelí a matrací.

Ve spolupráci s několika designéry Milano Bedding® od svého založení chtěla vytvořit modely, které kombinují design, komfort a technologii, přinést do světa rozkládací pohovky ve stejné kvalitě jako postele a sedací soupravy.

Výrobky Milano Bedding® vždy poukazují na inovace, vývoj technologií a řešení, která zvyšují funkčnost a praktičnost systému otevírání a zavírání zavedením pokročilých mechanismů.

Téměř všechny rozkládací pohovky Milano Bedding® nevyžadují odstranění polštářů nebo opěradel během pohybu; navíc mnoho modelů nabízí také možnost obléknout si postel, připravenou s povlečením a lehkou dekou.

Značka zaručuje kvalitu spánku tím, že nabízí nepřetržitý výzkum matrací; mají různé tloušťky, v souladu s dobami a technologií. Společnost nabízí výběr matrací: pevná, měkká, pružná, polyuretanová pěna a další materiály: všechny vysoce kvalitní řešení, která splňuje základní kritéria spánku i komfortu sezení, aniž by byla ohrožena estetika a design.

Značka také nabízí sbírku lůžek, které jsou synonymem kvality, pohodlí, designu a funkčnosti.

Produkce se uskutečňuje v továrně Milano Bedding® a je 100% vyrobena v Itálii.