RIGOSALOTTI

Firma RIGOSALOTTI, která působí od roku 1984 v oblasti čalouněného nábytku, má za cíl vyvíjet inovativní modely a v souladu s vývojem potřeb trhu. Zkušenosti získané v těchto letech a schopnost spojit produkt, který se stále považuje za "řemeslo" kreativní a výrobní procesy, vyústí v produkt, ve kterém jsou funkční požadavky kombinovány s estetickým doplňkem, neustálým hledáním inovativních materiálů a evolučních technologií, nám umožnily zvýšit nabídku výrobků, které vycházejí z pohovky čalouněné v kožených a textilních pohovkách prontoletto, čalouněné postele, židle k relaxaci, dokončení s příslušenstvím.

Přímou správu celého výrobního procesu od výroby dřevěných rámů a výplně, řezání a šití povlaků až po montáž hotového výrobku můžeme zajistit vysokou kvalitu, která se stává důvěryhodným prvkem pro ochranu našich zákazníkům.

Umístěný v centru nábytkářského průmyslu Triveneto jako společnost leží mezi protagonisty krajiny domácího trhu díky dovednostem a zkušenostem svých zaměstnanců a podporuje prodejní síť zakořeněnou na území.