VINTAGE

Jak název napovídá, tato značka se zaměřuje na minulost, znovu ji zavádí a vyjadřuje nadčasovými návrhy. Struktura závěsných svítidel, stropních svítidel a nástěnných svítidel prošla tradicí osvětlení, která se táhne od barokních lamp až po polychromované experimentální řešení.

Díky svému stylovému osvětlení nabízejí značky značky Vintage vynikající kombinaci vybavení a dekorace, luxusu a funkčnosti. Dotek glamour vylepšuje špičkové produkty, s odvážnými moderními detaily, díky nimž jsou nejvíce klasické tvary inovativní. Značka Vintage také vyjadřuje velmi všestrannou povahu společnosti LIGHT4, která nabízí řešení pro sektor zakázkového vybavení s osvětlovacími instalacemi a službami na zakázku.

Novým konceptem luxusu se sděluje a vďaka propojení klasických linek, moderního chuťu a inovativních materiálů vytvářejí produktové řady této značky velmi atraktivní kontrastní efekty. Tyto speciální funkce vylepšují nejrůznější interiéry, nabízejí mimořádnou osobnost a místo Vintage v přesné poloze: poskytují nejen lampy, ale i pocity.

Následná cesta designu se soustřeďuje na stále se odvážné linie, na věčnou interakci mezi minulostí a budoucností. Tradiční zdokonalování poskytuje prestižní moderní luxus ve všech možných kontextech.